Ułatwienia dostępu

Okucia do kabin prysznicowych

Informacje dla producenta:

W asortymencie Morad znajduje się szeroka gama akcesoriów montażowych do kabin prysznicowych. Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują aluminiowe okucia do kabin prysznicowych. Aluminium charakteryzuje się wytrzymałością oraz ponadczasowym wyglądem, w związku z czym cieszy się popularnością wśród użytkowników oraz projektantów wnętrz. W ofercie Morad znajdują się również okucia do kabin prysznicowych wykonane z takich materiałów jak mosiądz i brass.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz katalogiem okuć do kabin prysznicowych. W katalogu online znajdą Państwo dokładną specyfikację produktów oraz ich dedykowane zastosowanie. Zachęcamy również do sprawdzenia produktów z propozycji okuć do drzwi szklanych.

Okucia do kabin prysznicowych – wysoka jakość i nowoczesny design

W asortymencie Morad znajdują się estetyczne i wytrzymałe okucia do kabin prysznicowych, wykonane m.in. z aluminium, stali nierdzewnej oraz mosiądzu. Oferujemy Państwu jedynie akcesoria montażowe do kabin najwyżej jakości. Materiały te charakteryzują się trwałością, dając silne mocowanie całej konstrukcji szklanej. Okucia do kabin prysznicowych, drzwi i ścianek firmy Morad to gwarancja stabilności oraz długiego użytkowania.

Akcesoria w łazience powinny być nie tylko solidne, ale również nowoczesne. Aluminiowe okucia do kabin prysznicowych przypadną do gustu osobom, które zwracają uwagę nie tylko na jakość, ale również estetykę produktu. Okucia w naszym katalogu dostępne są w różnych odcieniach – począwszy od polerowanego lub matowego chromu, aż po satynę. Ich nowoczesny, a jednocześnie ponadczasowy design, będzie doskonałym uzupełnieniem aranżacji łazienki. Okucia do szkła hartowanego wykonane z aluminium lub stali nierdzewnej będą wytrzymałym i eleganckim wykończeniem każdego wnętrza.