Ułatwienia dostępu

Balustrady Aluminiowe

Balustrady słupkowe tralkowe AB-R

PATENT
KRAJOWA OCENA TECHNICZNA

Balustrady Morad serii AB zostały przebadane i posiadają Krajową Ocenę Techniczną (KOT) wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej (ITB-KOT-2022/2243 wydanie 1).

Informacje dla producenta:

Informacje dodatkowe:

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny?
Skontaktuj się z nami:

Balustrady słupkowe tralkowe Morad AB-R, w których wypełnieniem są pionowe tralki skręcane za pomocą wkrętów z poziomymi profilami poręczy i szyny dolnej. Ten system stanowi z kolei doskonałą alternatywę dla tradycyjnych balustrad stalowych, które ze względu na konieczność spawania charakteryzują się widocznymi nieestetycznymi spoinami spawalniczymi, oraz koniecznością odnawiania powłoki lakierniczej co kilka lat, ze względu na właściwości korozyjne tego materiału. Tralki mogą być mocowane po obu stronach słupka a także pod poręczą. 

Estetyczne wykończenie!

Profile wykonane są z tłoczonego aluminium, malowanego proszkowo na dowolny kolor RAL, a elementy złączne wykonane są ze stali nierdzewnej dzięki czemu nie ma ryzyka wystąpienia korozji w żadnym z elementów balustrady.

Szybki i łatwy montaż!

Wszystkie połączenia wykonywane są jako skręcane lub nitowane na malowanych profilach, nie ma zatem potrzeby spawania czegokolwiek. Standardowo wszystkie profile dostępne są w długości 6m, jednak w przypadku większych realizacji istnieje możliwość zamówienia profili w dowolnej długości co pozwoli zoptymalizować odpady materiału do minimum.

Gwarancja jakości!

Nasze balustrady są bardzo odporne na działanie warunków atmosferycznych i przez cały okres eksploatacji praktycznie nie wymagają żadnej konserwacji.

REALIZACJE
[ www.MORAD.pl ]
ZOBACZ ZDJĘCIA INNYCH REALIZACJI
BALUSTRADY SŁUPKOWE AB-OPTIMAL – Gdańsk
BALUSTRADY SŁUPKOWE SZKLANE – Sopot
BALUSTRADY SZKLANE – Gdańsk
BALUSTRADY SŁUPKOWE – Belgia
BALUSTRADY SŁUPKOWE TRALKOWE – Kraków
BALUSTRADY SŁUPKOWE TRALKOWE – Mielno
BALUSTRADY SZKLANE – Jurata
BALUSTRADY SZKLANE – Gdynia