Ułatwienia dostępu

Balustrady aluminiowe

Balustrady słupkowe szklane AB-G

PATENT
KRAJOWA OCENA TECHNICZNA

Balustrady Morad serii AB zostały przebadane i posiadają Krajową Ocenę Techniczną (KOT) wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej (ITB-KOT-2022/2243 wydanie 1).

Informacje dla producenta:

Informacje dodatkowe:

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny?
Skontaktuj się z nami:

Balustrady słupkowe szklane Morad AB-G, w których wypełnieniem może być szkło, blacha perforowana, płyta HPL. Szkło mocowane może być do słupka od strony zewnętrznej lub wewnętrznej balkonu, a także pomiędzy słupkami. System ten doskonale sprawdza się jako balustrada balkonowa, tarasu, loggi, antresoli, a także na schodach. Morad AB-G wyróżnia się współczesnym designem, który harmonizuje z nowoczesnymi trendami architektonicznymi.

Estetyczne wykończenie!

Profile wykonane są z tłoczonego aluminium, malowanego proszkowo na dowolny kolor RAL, a elementy złączne wykonane są ze stali nierdzewnej dzięki czemu nie ma ryzyka wystąpienia korozji w żadnym z elementów balustrady.

Szybki i łatwy montaż!

Wszystkie połączenia wykonywane są jako skręcane lub nitowane na malowanych profilach, nie ma zatem potrzeby spawania czegokolwiek. Standardowo wszystkie profile dostępne są w długości 6m, jednak w przypadku większych realizacji istnieje możliwość zamówienia profili w dowolnej długości co pozwoli zoptymalizować odpady materiału do minimum.

Gwarancja jakości!

Balustrady są bardzo odporne na działanie warunków atmosferycznych i przez cały okres eksploatacji praktycznie nie wymagają żadnej konserwacji.

REALIZACJE
[ www.MORAD.pl ]
ZOBACZ ZDJĘCIA INNYCH REALIZACJI
BALUSTRADY SŁUPKOWE AB-OPTIMAL – Gdańsk
BALUSTRADY SŁUPKOWE SZKLANE – Sopot
BALUSTRADY SZKLANE – Gdańsk
BALUSTRADY SŁUPKOWE – Belgia
BALUSTRADY SŁUPKOWE TRALKOWE – Kraków
BALUSTRADY SŁUPKOWE TRALKOWE – Mielno
BALUSTRADY SZKLANE – Jurata
BALUSTRADY SZKLANE – Gdynia